UC GoPay (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: E-mail
et: E-post

en: yes
et: jah

en: view
et: näita

en: None
et: Puudub

en: Preview
et: Eelvaade

en: Unknown
et: Tundmatu

en: no
et: ei

en: Disclaimer
et: Lahtiütlus

en: Send
et: Saada

en: Code
et: Kood

en: First name
et: Eesnimi

en: Payment method
et: Makseviis

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Offline
et: Võrgust väljas

en: Submit Order
et: Kinnita tellimus

en: Interface
et: Kasutajaliides
