UC GoPay (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
eu: E-posta

en: yes
eu: bai

en: view
eu: ikusi

en: None
eu: Bat ere ez

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: no
eu: ez

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Send
eu: Bidali

en: Code
eu: Kodea

en: First name
eu: Izena

en: Interface
eu: Interfazea
