UC GoPay (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: E-mail
he: אימייל

en: yes
he: סוגים

en: view
he: צפיה

en: None
he: ללא

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Unknown
he: לא ידוע

en: no
he: לא

en: Logo
he: לוגו

en: Disclaimer
he: גילוי נאות

en: Send
he: שלח

en: Code
he: קוד

en: First name
he: שם פרטי

en: Payment method
he: צורת תשלום

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: Submit Order
he: שלח הזמנה

en: Interface
he: מִמְשָׁק
