UC GoPay (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
hi: ई-मेल

en: yes
hi: हां

en: view
hi: देखें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: no
hi: नहीं

en: Logo
hi: प्रतीक चिन्ह

en: Disclaimer
hi: अस्वीकरण

en: Send
hi: भेजें

en: Code
hi: कोड

en: Interface
hi: इंटरफ़ेस
