UC GoPay (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: yes
hu: igen

en: view
hu: megtekintés

en: None
hu: Nincs

en: Preview
hu: Előnézet

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: no
hu: nem

en: Logo
hu: Logó

en: Disclaimer
hu: Korlátozott felelősségi nyilatkozat

en: Send
hu: Küldés

en: Code
hu: Kód

en: First name
hu: Keresztnév

en: Payment method
hu: Fizetési mód

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Order review submit button text
hu: A „rendelés áttekintése” beküldő gombjának szövege

en: Submit Order
hu: Rendelés beküldése

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
hu: Jelentkezzen be és használjon egy Sandbox számlát a teszteléshez.

en: Transaction ID:<br />@txn_id
hu: Tranzakció-azonosító:<br />@txn_id

en: Interface
hu: Felület

en: Secret
hu: Titok

en: Thank you for your support!
hu: Köszönjük a támogatást!

en: First name of the e-shop owner.
hu: Az e-bolt tulajdonosának keresztneve.

en: Second name
hu: Vezetéknév

en: Second name of the e-shop owner.
hu: Az e-bolt tulajdonosának vezetékneve.

en: E-mail of the e-shop owner.
hu: Az e-bolt tulajdonosának e-mail címe.

en: Eshop URL
hu: E-bolt webcíme

en: URL of your e-shop including http:// or https://.
hu: Az e-bolt webcíme, beleértve a http:// vagy https:// protokolljelölőt.

en: Send copy
hu: Másolat küldése

en: Show debug info in the logs.
hu: Hibakeresési információk mutatása a naplóban.

en: Send shipping address to GoPay.
hu: Szállítási cím küldése a <em>GoPay</em> felé.
