UC GoPay (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ml: ഈ-മെയിൽ

en: view
ml: കാണുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Logo
ml: ലോഗോ

en: Code
ml: കോഡ്
