UC GoPay (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Interface
my: အသွင်အပြင်
