UC GoPay (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: E-mail
pt: Email

en: yes
pt: sim

en: view
pt: ver

en: None
pt: Nenhum

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: no
pt: não

en: Logo
pt: Logótipo

en: Disclaimer
pt: Aviso legal

en: Send
pt: Enviar

en: Code
pt: Código

en: First name
pt: Primeiro nome

en: Payment method
pt: Método de pagamento

en: Order review submit button text
pt: Texto para o botão de revisão da encomenda

en: Submit Order
pt: Enviar Encomenda

en: Transaction ID:<br />@txn_id
pt: ID da transacção:<br />@txn_id

en: Secret
pt: Segredo
