UC GoPay (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: yes
ru: да

en: view
ru: представление

en: None
ru: Нет

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: no
ru: нет

en: Logo
ru: Логотип

en: Disclaimer
ru: Отказ

en: Send
ru: Отправить

en: Code
ru: Код

en: First name
ru: Имя

en: Payment method
ru: Способ оплаты

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Offline
ru: Не в сети

en: Order review submit button text
ru: Текст на кнопке "Предпросмотр заказа"

en: Submit Order
ru: Отправить заказ

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
ru: Зарегистрируйтесь и используйте учётную запись Sandbox для тестирования.

en: Interface
ru: Интерфейс

en: Secret
ru: Секрет
