UC GoPay (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: E-mail
vi: Thư điện tử

en: yes
vi: có

en: view
vi: xem

en: None
vi: Không có

en: Preview
vi: Xem trước

en: Unknown
vi: Không rõ

en: no
vi: không

en: Logo
vi: Biểu huy

en: Send
vi: Gửi

en: Code
vi: Mã

en: First name
vi: Tên

en: Payment method
vi: Phương thức thanh toán

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Offline
vi: Ngoại tuyến

en: Submit Order
vi: Đệ trình Đơn hàng

en: Interface
vi: Giao diện

en: Secret
vi: Mật
