UC GoPay (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: yes
ar: نعم

en: view
ar: عرض

en: None
ar: لا شيء

en: Preview
ar: معاينة

en: Unknown
ar: غير معروف

en: no
ar: لا

en: Logo
ar: الشعار

en: Disclaimer
ar: اخلاء مسؤولية

en: Send
ar: أرسل

en: Code
ar: الكود

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Payment method
ar: طريقة الدفع

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع

en: Interface
ar: الواجهة
