UC GoPay (7.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: yes
ast: Sí

en: view
ast: vista

en: None
ast: Nengún

en: Preview
ast: Entever

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: no
ast: non

en: Send
ast: Unviar

en: Code
ast: Códigu
