UC GoPay (7.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
bg: Е-поща

en: yes
bg: да

en: view
bg: преглед

en: None
bg: Не

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: no
bg: не

en: Logo
bg: Лого

en: Send
bg: Изпрати

en: Code
bg: Код

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: Offline
bg: Офлайн

en: Submit Order
bg: Направи Поръчка
