UC GoPay (7.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
cy: E-bost

en: yes
cy: ie

en: view
cy: gweld

en: None
cy: Dim

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: no
cy: na

en: Send
cy: Anfon

en: Code
cy: côd

en: Payment method
cy: Dull taliad

en: Submit Order
cy: Gosod archeb

en: Interface
cy: Rhyngwyneb
