UC GoPay (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: yes
fa: بله

en: view
fa: مشاهده

en: None
fa: هیچ

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Unknown
fa: نامشخص

en: no
fa: خیر

en: Logo
fa: آرم

en: Send
fa: ارسال

en: Code
fa: کد

en: First name
fa: نام

en: Payment method
fa: روش پرداخت

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Offline
fa: آفلاین

en: Submit Order
fa: ارسال سفارش

en: Transaction ID:<br />@txn_id
fa: شناسه تراکنش:<br />@txn_id

en: Interface
fa: رابط
