UC GoPay (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
gl: Correo-e

en: yes
gl: si

en: view
gl: vista

en: None
gl: Ningún

en: Preview
gl: Vista previa

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: no
gl: non

en: Logo
gl: Logotipo

en: Disclaimer
gl: Aviso legal

en: Send
gl: Enviar

en: Code
gl: Código

en: First name
gl: Nome

en: Payment method
gl: Método de pago

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Submit Order
gl: Enviar Pedido
