UC GoPay (7.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: yes
gu: હા

en: view
gu: જુઓ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Logo
gu: ્ચિન્હ

en: Send
gu: મોકલો
