UC GoPay (7.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: yes
hy: այո

en: None
hy: Ոչ մի

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: no
hy: ոչ

en: Logo
hy: Լոգո

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Code
hy: Կոդ

en: Interface
hy: Ինտերֆեյս
