UC GoPay (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
is: Netfang

en: yes
is: já

en: view
is: skoða

en: None
is: Engin

en: Preview
is: Forskoða

en: Unknown
is: Óþekkt

en: no
is: nei

en: Logo
is: Táknmynd

en: Send
is: Senda

en: Code
is: Kóði

en: First name
is: Fornafn

en: Payment method
is: Greiðsluháttur

en: Submit Order
is: Ganga frá pöntun
