UC GoPay (7.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: yes
jv: ya

en: view
jv: tampilan

en: None
jv: Nihil

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: no
jv: ora

en: Send
jv: Kirim

en: Code
jv: Kode

en: Interface
jv: Polatan
