UC GoPay (7.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: yes
kk: Иә

en: view
kk: карау

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Logo
kk: Логотип

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Code
kk: Коды
