UC GoPay (7.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: view
km: មើល​

en: None
km: គ្មាន

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: no
km: ទេ

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Code
km: កូដ

en: Interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់
