UC GoPay (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: E-mail
lt: El. paštas

en: yes
lt: taip

en: view
lt: peržiūrėti

en: None
lt: Joks

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: no
lt: ne

en: Logo
lt: Logotipas

en: Disclaimer
lt: Atsakomybės apribojimas

en: Send
lt: Siųsti

en: Code
lt: Kodas

en: First name
lt: Vardas

en: Payment method
lt: Apmokėjimo būdas

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Order review submit button text
lt: Užsakymo peržiūrėjimo mygtuko tekstas

en: Submit Order
lt: Pateikti užsakymą

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
lt: Prisijunkite prie Sandbox paskyros sistemos testavimui.

en: Transaction ID:<br />@txn_id
lt: Sandorio ID:<br>@txn_id

en: Interface
lt: Sąsaja
