UC GoPay (7.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: yes
mr: हो

en: view
mr: दाखवा

en: None
mr: काहीच नाही

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Logo
mr: प्रतिक-चिन्ह

en: Send
mr: पाठवा
