UC GoPay (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: yes
ne: हो

en: view
ne: दृश्य

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: no
ne: हैन

en: Logo
ne: ब्याज

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Code
ne: कोड
