UC GoPay (7.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
nn: E-post

en: yes
nn: ja

en: view
nn: vis

en: None
nn: Ingen

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: no
nn: nei

en: Code
nn: Kode

en: Submit Order
nn: Send bestilling
