UC GoPay (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: yes
pl: tak

en: view
pl: przeglądaj

en: None
pl: Brak

en: Preview
pl: Podgląd

en: Unknown
pl: Nieznany

en: no
pl: nie

en: Disclaimer
pl: Klauzula informacyjna

en: Send
pl: Wyślij

en: Code
pl: Kod

en: First name
pl: Imię

en: Payment method
pl: Metoda płatności

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Offline
pl: Niedostępny

en: Order review submit button text
pl: Tekst przycisku przegląd zamówienia

en: Submit Order
pl: Realizuj zamówienie

en: Payment failed
pl: Płatność nie powiodła się

en: Interface
pl: Interfejs

en: Secret
pl: Sekret
