UC GoPay (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
bn: ই-মেইল

en: yes
bn: হ্যাঁ

en: view
bn: প্রদর্শন

en: None
bn: একটিও নয়

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Logo
bn: লোগো

en: Code
bn: কোড
