UC GoPay (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: view
eo: rigardi

en: None
eo: Neniu

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Logo
eo: Emblemo

en: Send
eo: Sendu

en: Code
eo: Kodo
