UC GoPay (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: yes
fi: kyllä

en: view
fi: näkymä

en: None
fi: Ei mitään

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: no
fi: ei

en: Disclaimer
fi: Vastuuvapausilmoitus

en: Send
fi: Lähetä

en: Code
fi: Koodi

en: First name
fi: Etunimi

en: Payment method
fi: Maksutapa

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Order review submit button text
fi: Tilauksen varmistussivun lähetysnapin teksti

en: Submit Order
fi: Lähetä tilaus

en: Payment failed
fi: Maksu epäonnistui

en: Interface
fi: Käyttöliittymä
