UC GoPay (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
id: Email

en: yes
id: ya

en: view
id: tampilan

en: None
id: Tiada

en: Preview
id: Pratinjau

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: no
id: tidak

en: Disclaimer
id: Penyangkalan

en: Send
id: Kirim

en: Code
id: Kode

en: First name
id: Nama depan

en: Payment method
id: Metode pembayaran

en: Interface
id: Antarmuka
