UC GoPay (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: yes
it: sì

en: view
it: mostra

en: None
it: Nessuno

en: Preview
it: Anteprima

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: Send
it: Invia

en: Code
it: Codice

en: First name
it: Nome

en: Payment method
it: Metodo di pagamento

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Order review submit button text
it: Il testo sul pulsante di invio revisione ordine

en: Submit Order
it: Invia ordine

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
it: Registrati e usa un account Sandbox per effettuare i test.

en: Interface
it: Interfaccia
