UC GoPay (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: yes
ps: هو

en: None
ps: هېڅ يو

en: Preview
ps: مخليد

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: no
ps: نه
