UC GoPay (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: yes
sk: áno

en: view
sk: zobraziť

en: None
sk: Žiadne

en: Preview
sk: Náhľad

en: Unknown
sk: Neznámy

en: no
sk: nie

en: Send
sk: Odoslať

en: Code
sk: Kód

en: First name
sk: Meno

en: Payment method
sk: Spôsob platby

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Order review submit button text
sk: Text tlačidla pre kontrolu objednávky

en: Submit Order
sk: Potvrdenie objednávky

en: Payment failed
sk: Platba zlyhala

en: Interface
sk: Rozhranie
