UC GoPay (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
sl: E-naslov

en: yes
sl: da

en: view
sl: pogled

en: None
sl: Brez

en: Preview
sl: Predogled

en: Unknown
sl: Neznan

en: Send
sl: Pošlji

en: Code
sl: Koda
