UC GoPay (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: yes
sq: po

en: view
sq: shfaq

en: Preview
sq: Shikoje

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: no
sq: jo

en: Logo
sq: Stema

en: Send
sq: Dërgo

en: Code
sq: Kodi
