UC GoPay (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: E-mail
tr: E-posta

en: yes
tr: evet

en: view
tr: görüntüle

en: None
tr: Hiçbiri

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: no
tr: hayır

en: Disclaimer
tr: Feragatname

en: Send
tr: Gönder

en: Code
tr: Kod

en: First name
tr: Ad

en: Payment method
tr: Ödeme yöntemi

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Offline
tr: Çevrim dışı

en: Order review submit button text
tr: Sipariş önizleme gönder buton metni

en: Submit Order
tr: Siparişi gönder

en: Interface
tr: Arayüz
