UC GoPay (7.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: E-mail
de: E-Mail

en: yes
de: Ja

en: view
de: Ansicht

en: None
de: Keine

en: Preview
de: Vorschau

en: Unknown
de: Unbekannt

en: no
de: Nein

en: Disclaimer
de: Haftungsausschluss

en: Send
de: Senden

en: First name
de: Vorname

en: Payment method
de: Zahlungsmethode

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: Order review submit button text
de: Text für Bestellungs-Vorschau-Button

en: Submit Order
de: Bestellung abschicken

en: Payment failed
de: Zahlung fehlgeschlagen

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
de: Melden Sie sich an und benutzen Sie eine Sandbox zu Testzwecken.

en: Transaction ID:<br />@txn_id
de: Transaktionsnummer:<br />@txn_id

en: Interface
de: Benutzeroberfläche
