UC GoPay (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: yes
ka: დიახ

en: view
ka: ნახვა

en: None
ka: არცერთი

en: Unknown
ka: უცნობი

en: no
ka: არა

en: Logo
ka: ლოგო

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Code
ka: კოდი

en: Interface
ka: ინტერფეისი
