UC GoPay (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: yes
ro: da

en: view
ro: afișează

en: None
ro: Nimic

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: no
ro: nu

en: Logo
ro: Siglă

en: Send
ro: Trimite

en: Code
ro: Cod

en: First name
ro: Prenume

en: Payment method
ro: Metodă de plată

en: Order review submit button text
ro: Textul butonului pentru trimiterea comenzii

en: Interface
ro: Interfaţă
