UC Heidelpay (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: delete
bs: obriši

en: List
bs: Izlistaj

en: None
bs: Nijedan

en: edit
bs: izmijeni
