UC Heidelpay (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: delete
de: Löschen

en: List
de: Liste

en: Log
de: Protokoll

en: Currency
de: Währung

en: None
de: Keine

en: edit
de: Bearbeiten

en: Default
de: Standard

en: Timestamp
de: Zeitstempel

en: User ID
de: Benutzer-ID

en: Amount
de: Betrag

en: Callback URL
de: Callback-URL

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: Machine name
de: Systemname

en: Payment method title
de: Bezeichnung der Bezahlmethode

en: Order review submit button text
de: Text für Bestellungs-Vorschau-Button

en: Submit Order
de: Bestellung abschicken

en: Order complete
de: Bestellung abgeschlossen

en: Debug mode
de: Debug-Modus

en: Payment methods
de: Zahlungsmethoden

en: Credit card
de: Kreditkarte

en: Card type
de: Kreditkarten-Typ

en: Test URL
de: URL testen

en: User password
de: Benutzerpasswort

en: CSS URL
de: CSS-URL
