UC Heidelpay (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: delete
hu: törlés

en: List
hu: Lista

en: Log
hu: Napló

en: Currency
hu: Pénznem

en: None
hu: Nincs

en: edit
hu: szerkesztés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Amount
hu: Összeg

en: Callback URL
hu: Visszahívási URL

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Payment method title
hu: Fizetési mód megnevezése

en: Order review submit button text
hu: A „rendelés áttekintése” beküldő gombjának szövege

en: Submit Order
hu: Rendelés beküldése

en: Order complete
hu: A rendelés befejeződött

en: Debug mode
hu: Hibakereső mód

en: Payment methods
hu: Fizetési módok

en: Credit card
hu: Bankkártya

en: Card type
hu: Kártyatípus
