UC Heidelpay (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: delete
hy: հեռացնել

en: List
hy: Ցանկ

en: Currency
hy: Արժույթ

en: None
hy: Ոչ մի

en: edit
hy: խմբագրել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
