UC Heidelpay (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: delete
kk: Өшіру

en: List
kk: Көрсету

en: Log
kk: Журнал

en: None
kk: Ешқайсысы

en: edit
kk: түзету

en: Default
kk: Стандартты

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: User ID
kk: Қолданушының ID
