UC Heidelpay (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: delete
nn: slett

en: List
nn: Liste

en: None
nn: Ingen

en: edit
nn: endre

en: Default
nn: Standard

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Submit Order
nn: Send bestilling

en: Order complete
nn: Bestillinga er ferdig

en: Credit card
nn: Kredittkort
