UC Heidelpay (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ
