UC Heidelpay (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: delete
sv: radera

en: List
sv: Lista

en: Log
sv: Logg

en: Currency
sv: Valuta

en: None
sv: Ingen

en: edit
sv: redigera

en: Default
sv: Förvald

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Amount
sv: Belopp

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Payment method title
sv: Titel på betalningsmetod

en: Order review submit button text
sv: Text på knappen som godkänner beställningen

en: Submit Order
sv: Skicka beställning

en: Order complete
sv: Beställningen slutförd

en: Payment methods
sv: Betalningsmetoder

en: Credit card
sv: Kontokort

en: Card type
sv: Korttyp
