UC Heidelpay (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Log
th: บันทึกข้อความ

en: None
th: ไม่มี

en: edit
th: แก้ไข

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Payment method title
th: ชื่อวิธีการชำระเงิน

en: Submit Order
th: ส่งรายการสั่งซื้อ

en: Order complete
th: การสั่งซื้อเสร็จเรียบร้อย

en: Credit card
th: บัตรเครดิต

en: Card type
th: ชนิดบัตร
