UC Heidelpay (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: delete
ar: حذف

en: List
ar: لائحة

en: Log
ar: السجل

en: None
ar: لا شيء

en: edit
ar: تحرير

en: Default
ar: الافتراضي

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Amount
ar: المبلغ

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Payment method title
ar: عنوان طريقة الدفع
